Michele Morrone „Dark Room”

TYDZIEŃ PO PREMIERZE GŁOŚNEGO FILMU „365 DNI”, DO SPRZEDAŻY SERWISÓW STREAMINGOWYCH TRAFIŁ DEBIUTANCKI ALBUM ODTWÓRCY GŁÓWNEJ ROLI – MICHELE MORRONE. NA KRĄŻKU „DARK ROOM” ZNALAZŁO SIĘ 10 PREMIEROWYCH UTWORÓW

Michele Morrone, podobnie jak odtwarzany przez niego Massimo, to człowiek o wielu twarzach… Nie dość, że Włoch zajmuje się aktorstwem, to jeszcze nagrywa autorskie kawałki. W Walentynki, w sklepach muzycznych i serwisach streamingowych pojawił się debiutancki album głównego aktora z filmu „365 dni”. Za produkcję zawartych na krążku utworów odpowiadają Patryk Kumór oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek, autorzy piosenek Roksany Węgiel, Viki Gabor czy też Michała Szczygła.

Album „Dark Room”, który promowany jest singlami „Feel It” i „Watch Me Burn” już przed premierą trafił na 1. miejsce TOP 100 najchętniej kupowanych wydawnictw muzycznych w Empiku. Jeśli chcielibyście posłuchać nagranych przez niego kawałków na żywo, będzie ku temu okazja. Michele Morrone wystąpi w Polsce już 1 marca 2020 roku. Jego show odbędzie się w warszawskim Palladium.

Michele Morrone – tracklista

1. Drink Me
2. Hard For Me
3. Watch Me Burn
4. Dark Room
5. Feel It
6. Do It Like That
7. Rain In The Heart
8. Dad
9. No One Cares
10. Next

https://open.spotify.com/album/1mylw2QJddrZNsDEcGwWVp

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s