“RED LIPS na święta” EP

Red Lips z prezentem dla fanów! EPka “RED LIPS na święta” to przede wszystkim autorska kompozycja Rudej i Lazera pt: “Zabierz mnie na święta” + 2 gwiazdkowe bonus tracki:
“Jest taki dzień” (Czerwone Gitary) oraz jedna z najpiękniejszych kolęd świata “Cicha noc”, a całość zachowana jest w formule słynnych już koncertów MTV Unplugged.
Jest to audio – wizualny album.
Pomysł na świąteczny prezent dla fanów pojawił wtedy, kiedy Ruda zyskała nową ksywę “Rudolf”. Jednak dopiero teraz udało się ten plan w pełni zrealizować. W święta Bożego Narodzenia nawet niegrzeczne dziewczyny i chłopaki stają się bardziej pokorni i nastrojowi. Tak stało się z nami – RED LIPSami. Dlatego w tym roku, wszyscy, nawet Ci najbardziej niegrzeczni przyjaciele RED LIPS, nie otrzymają rózgi pod choinkę a EPkę pt: “RED LIPS na święta”.
Przez cały grudzień, raz w tygodniu, w każdy piątek pojawiać się będą w sieci premierowe wideoklipy, które oddają nastrój tej akustycznej, świątecznej atmosfery, która towarzyszyła nam w studio nagraniowym gdzie już w październiku jedliśmy śledzia i popijaliśmy czerwony barszczyk z uszkami 🙂
Album promuje singiel “Zabierz mnie na święta”:

EPkę można kupić pod tym linkiem:
soundline.biz/RedLipsRedLipsnaswieta

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s