Kazadi “Tak niewiele”

Patricia Kazadi (teraz jako Kazadi) powraca z nowym materiałem. W sieci pojawiła się właśnie kompozycja “Tak niewiele” promująca film “Miłość jest wszystkim”. Jest to pierwszy premierowy utwór od czasów wydanego w 2015 roku singla “Na zawsze”.

Nie wszyscy pamiętają, ale Patricia Kazadi ma na swoim koncie wydany fizycznie album “TRIP”. Wydany w 2013 roku krążek przyniósł takie single jak: „Hałas”, „Wanna Feel You Now” w duecie z Mattem Pokorą, „Przerywam sen” oraz „Live a Little”.

“Tak niewiele” to bardzo ważny dla mnie utwór, który napisałam specjalnie z myślą o ścieżce dźwiękowej do filmu “Miłość jest wszystkim”, napisałam go w pół godziny podczas swojego pobytu w Los Angeles po usłyszeniu tych ujmujących pierwszych dźwięków harfy. Słowa i melodie po prostu wylewały się ze mnie wraz ze łzami. Pierwsza wersja powstała w języku angielskim i w tej właśnie odsłonie możecie usłyszeć ją na ścieżce dźwiękowej do filmu. Po pewnym czasie jednak uznałam, że chciałabym również stworzyć wersję polską, specjalnie dla Was Kochani. Długo myślałam komu powierzyć tak intymną piosenkę, słuchałam kilku polskich wykonawców, potrzebowałam kogoś z kim będę czuła ‘więź’ i tak oto wysłałam ten utwór do Sarsy, która pomogła mi przelać na papier to co czułam w przepiękny, szczery sposób tak od serca. Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie wam tyle ciepła i ukojenia co mi i moim bliskim. – tak o nowy singlu wypowiada się Kazadi.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s