Rita Ora “Phoenix” streaming party

Nowy longplay Rity Ory to następca dobrze przyjętego, debiutanckiego krążka „Ora” z 2012 roku, który okazał się być sporym sukcesem komercyjnym docierając do szczytu zestawienia najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii gdzie pokrył się platyną.

Na premierowym wydawnictwie Brytyjki znanej z takich przebojów jak „Radioactive” czy „How We Do (Party)” znalazło się łącznie 16 premierowych utworów, w tym singlowe „Your Song”, „Anywhere” czy „Let You Love Me”. Wersja standardowa zawiera 12 kawałków, zaś cztery kolejne stanowią tzw. bonus-tracki umieszczone na wersji deluxe. Wśród gości znaleźli się Liam Payne, Cardi B, Bebe Rexha, Charli XCX, Julia Michaels, Rudimental oraz Avicii. W etapie przygotowywania płyty brali udział m.in. Stargate, Andrew Watt, Steve Mac, Alesso i DFA.

„Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo zależało mi na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam(…) Cieszę się, że w końcu mogę wydać „Phoenix”, jestem naprawdę dumna z tego albumu i podekscytowana tym, że każdy będzie mógł usłyszeć, nad czym pracowałam (…) Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy byli częścią mojej muzycznej podróży. (..) Myślę, że moi fani mogą się spodziewać łez, krwi, seksu, rock and roll’a” opisuje Rita album.

Najnowszy singiel zapowiadający albumu – „Let You Love Me” – dotarł do 4 miejsca zestawienia UK Charts, a tym samym pozwolił zapisać się wokalistce kolejny raz na kartach historii. Kompozycja została już 13-nastym singlem w karierze artystki, któremu udało się złamać barierę pierwszej dziesiątki UK Charts, a tym samym pobiła 30-letni rekord w liczbie singli umieszonych w Top 10 brytyjskiego zestawienia nagranych kiedykolwiek przez brytyjską wokalistkę.

Tracklista:

1. Anywhere
2. Let you Love Me
3. New Look
4. Lonely Together ft. Avicii
5. Your Song
6. Only Want You
7. First Time High
8. For You (Fifty Shades Freed) ft. Liam Payne
9. Summer Love ft. Rudimental
10. Girls ft. Cardi B & Bebe Rexha & Charli XCX
11. Keep Talking feat Julia Michaels
12. Hell of a Life
13. Velvet Rope
14. Falling to Pieces
15. Cashmere
16. Soul Survivor

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s