Roksana Węgiel “Anyone I Want To Be”

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids. Teraz wokalistka zaprezentuje nasz kraj na Eurowizji dla dzieci.

Roksana zaprezentowała utwór “Anyone I Want To Be”, z którym będzie reprezentowała nasz kraj podczas Eurowizji Junior. Finał 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 25 listopada w Mińsku.

Aktualizacja (25-11-2018)

Właśnie zakończyła się kolejna edycja Eurowizji dla Dzieci. Polskę reprezentowała Roksana Węgiel i wygrała konkurs!

Roksana Węgiel reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 w Mińsku. Została ona, po raz pierwszy w historii naszego udziału w konkursie, wybrana w wewnętrznym głosowaniu TVP. Roksana zaśpiewała utwór “Anyone I Want To Be” i wygrała konkurs!

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji “The Voice Kids”. Wokalistka była podopieczną Edyty Górniak. – Wygrana w The Voice Kids była dla mnie wielkim wyróżnieniem i spełnieniem marzeń, ale możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior to naprawdę zaszczyt. Warto marzyć i dążyć do wyznaczonych sobie celów. Dziękuję za zaufanie – skomentowała wybór TVP Roksana.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s