Ian Rooth x Frenchy “Will You Be Mine”

Długo wyczekiwany singiel “Ian ft Frenchy – Will You Be Mine” już dostępny w sieci .
Utwór utrzymany w mocno popowej stylistyce lat 80, za którego produkcję odpowiada zwycięzca nagrody Grammy z 2007 roku za najlepszą płytę R’N’B dla Chaka Khan – Voytek Kochanek.

“Will You Be Mine” to featuring z młodym zdolnym raperem Frenchy’m, pochodzącym z Kongo.

Ian Rooth od 10 lat związany jest ze sceną artystyczną. W czerwcu 2015 roku został zwycięzcą hiszpańskiej edycji programu Aim2Fame, pierwszego ogólnoświatowego talent show transmitowanego przez platformę You Tube.

W 2011 roku był uczestnikiem pierwszej edycji „The Voice of Poland” oraz „X Factor”. Aktualnie jest jednym z jurorów programu „All Together Now” emitowanego w telewizji Polsat.

Frenchy – Mark Mavambu to połączenie muzykalności Wielkiej Brytanii i kongijskiej, wrodzonej charyzmy. Jego solowe wersy można usłyszeć u polskich jak i zagranicznych artystów, m.in.: (Afromental, Mrozu, Kayah, M’n’F, Dharni, czy Mateusz Krautwurst).

W latach 2012 – 2014 Frenchy zaistniał w polskim przemyśle muzycznym z licznymi występami na masowych imprezach takich jak “Euro 2012”, “Bitwy na Głosy” czy “Dayglow”. Dodatkowo w tym okresie występował jako część grupy Afromental – “Afromental Tour 2013”.

[Autor zdjęć – Mirosław Sycz]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s