David Guetta “7” streaming party

Francuski DJ i producent David Guetta powraca na scenę muzyczną z premierowym materiałem. Ostatnie miesiące upłynęły artyście na publikowaniu kolejnych kompozycji zwiastujących jego nowy projekt, wśród których znalazły się takie hity jak  “2U” nagrane z Justinem Bieberem czy “Flames” z udziałem Sii. Efekty wielomiesięcznych prac nad nowym materiałem Guetta zebrał na wydawnictwie “7”, które właśnie trafiło w ręce fanów.

Płyta “7” to najnowszy album Davida Guetty i bezpośredni następca wydanego w 2014 roku projektu “Listen”, który w wielu krajach gościł w pierwszej dziesiątce najważniejszych list sprzedaży. Wydawnictwo składa się z dwóch części – komercyjnej, zawierającej popowy materiał z udziałem gwiazd, oraz tej poświęconej jego nowemu alter-ego Jack Back, gdzie trafiły utwory nawiązujące do jego muzycznych korzeni. Łącznie w ręce fanów trafia więc aż 27 piosenek, w tym wydane jak dotąd single takie jak “2U”, “Flames” czy “Don’t Leave Me Alone”.

Na albumie “7” usłyszymy takich gości jak Justin Bieber, Nicki Minaj, Jason Derulo, Bebe Rexha czy Sia. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Davida Guetty zamykało wydawnictwo “Listen Again”, które było reedycją wydanej w 2014 roku płyty “Listen”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s