Michał Szpak “Dreamer” streaming party

Michał Szpak wraca z długo oczekiwaną płytą. Po wielkim sukcesie “Byle Być Sobą” i singla “Color Of Your Life” przyszedł czas na “Dreamer”. Dostępny już w sprzedaży album zawiera takie utwory jak “Don’t Poison Your Heart” czy “King Of The Season”. Szpak na swojej nowej płycie łączy mocne, rockowe brzmienia z nastrojowymi balladami.

Jego poprzedni album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskując statut Platynowej Płyty a utwór “Color Of Your Life”, który reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, stał się diamentowym singlem. “Dreamer” Michała Szpaka to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych tego roku. Nowy album wyprodukowali Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska, czyli twórcy, którzy stoją za sukcesem “Byle Być Sobą”. Jest więc spora szansa na powtórzenie wielkiego sukcesu.

“Dreamer” Michała Szpaka jest zróżnicowany – od mocnych rockowych brzmień przechodzi do nastrojowych ballad. Obdarzony mocnym, rockowym głosem Szpak momentami zaskakuje wręcz subtelną interpretacją wokalną. Przykładem tego może być utwór “Let Me Dream”. “Dreamer” to przykład dojrzałego muzycznie albumu. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna, stanowiąc konsekwentną całość.

Płyta ukazuję się również w wersji specjalnej z nową okładką i zmienioną oprawą graficzną, a także dodatkowymi utworami w wersji live.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s