BTS „Love Yourself: Answer” streaming party

Dziś o godzinie 11 polskiego czasu premierę miało najnowsze wydawnictwo jednego z czołowych, koreańskich zespołów naszych czasów o tytule „Love Yourself: Answer”. Jest to trzecia i finałowa część serii „Love Yourself”. Poprzedni materiał BTS zatytułowany „Love Yourself: Tear”, przyniósł boysbandowi ogromny sukces – album znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 200, będąc tym samym pierwszym koreańskim wydawnictwem plasującym się na szczycie w historii.

Materiał zawiera parę piosenek, które poznaliśmy już wcześniej. Przeboje takie jak „Fake Love”, „DNA” i remixy tych utworów również znalazły swoje miejsce na najnowszym wydawnictwie zespołu. Singlem promującym najnowszy krążek BTS jest utwór „IDOL”, do którego teledysk został opublikowany wraz z wydaniem albumu. Piosenka ukazała się we dwóch wersjach – jedna z nich to kolaboracja koreańskiej grupy z Nicki Minaj (dostępna tylko w wersji cyfrowej), natomiast druga to ich własna kompozycja.

Wydawnictwo ukazało się tuż przed rozpoczęciem światowej trasy koncertowej „Love Yourself Tour”, bowiem już jutro grają swój pierwszy, otwierający koncert w Seulu. Na chwilę obecną wszystkie zapowiedziane występy BTS w Ameryce Północnej jak i Europie są w całości wyprzedane.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s