Ann Marie “Speak Your Mind” streaming party

Anne-Marie zapowiadając album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu m.in. ze względu na fakt, iż jest współautorką większości premierowych kompozycji, a ponadto czuje spoczywający na jej barkach wielki ciężar odpowiedzialności za jego muzyczny poziom.

„Jestem podekscytowana ale też podenerwowana. To taki ważny moment w moim życiu. Zawsze chciałam wydać swój własny album. Każda z tych piosenek jest tak bardzo inna i wydaje mi się, że to właśnie jest to, co chciałam stworzyć i osiągnąć na tym krążku. Nie chciałam, żeby wszystkie te utwory brzmiały tak samo. Nie chciałam mieć po prostu samych szybkich, skocznych, radiowych hitów. To, czego oczekiwałam to mikstura różnych dźwięków.” 

Piosenkarka zdradziła dlaczego album nosi tytuł “Speak Your Mind“.

„Mówię, co czuję bardzo często niczego w sobie nie trzymam. Staram się być szczera i otwarta wobec ludzi. I czuję, że taka właśnie jestem na tej płycie.(…) Staram się być jak najbardziej otwartą w moich piosenkach. Chcę pomagać ludziom w uświadamianiu sobie, że nie musisz się martwić o to, że nie możesz czegoś powiedzieć głośno. 

~ Ann Marie dla LUVPOP

 

Wśród osób, które pracowały przy tworzeniu krążka znalazło się wiele znanych nazwisk, w tym m.in. Steve Mac (‚Shape of you’ Eda Sheerana, ‚What About Us’ P!nk, ‚Your Song’ Rity Ory), MNEK (‚IDGAF’ Duy Lipy, ‚Touch’ Little Mix), The Invisible Men (‚Fancy’ Iggy Azalei, ‚No Broken Hearts’ Bebe Rexhy) oraz Ina Wroldsen, Emily Warren, Marshmello, Sasha Sloan, Ed Sheeran, Julia Michaels, Mark Ralph czy TMS.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s