Hayley Kiyoko “Expectations”

Na premierowym krążku młodej wokalistki znalazło się łącznie 13 premierowych kompozycji, w tym wybrane na singiel ‚Curious’ oraz wcześniejsze zwiastuny fonograficznego debiutu w postaci utworów ‚Sleeepover’ oraz ‚Feelings’. Jednocześnie na krążku gościnnie w jednej z piosenek pojawia się Kehlani.

Hayley Kiyoko zapowiadając album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu m.in. ze względu na fakt, iż jest współautorką większości premierowych kompozycji, a ponadto czuje spoczywający na jej barkach wielki ciężar odpowiedzialności za jego muzyczny poziom.

„Ten album to historia mojej podróży z ciemności do światła, z czasów kiedy była zagubiona do momentu, w którym odnalazłam siebie. Trudno znaleźć słowa, które pozwolą oddać wszystkie emocje aby opisać jak bardzo jestem podekscytowana. Tak wiele osób pomogło mi w tej podróży, którzy się ze mną związali i stworzyliśmy jedną wspólnotę. Jestem wdzięczna za wszystko czego udało mi się doświadczyć podczas procesu jego tworzenia. Moje marzenie spełniło się dzięki temu, że mam szansę podzielić się moją muzyką z Wami. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie uwierzyli i zagwarantowali mi pełną swobodę tworzenia” stwierdza wokalistka.

Wśród osób, które pracowały przy tworzeniu krążka znalazło się wiele znanych nazwisk, w tym m.in. Nick Bailey, Kehlani, Brandi Flores, Nicole Morier, Jonas Jeberg, Svente Halldin, 4e, Jack & Coke czy The Futuristics.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s