Camila Cabello streaming party

Na premierowym krążku Cabello znalazło się łącznie 10 premierowych kompozycji, w tym wybrana na singiel promujący materiał “Havana” (z Young Thugiem) oraz kolejny zwiastun fonograficznego debiutu 20-latki – kompozycja “Never Be the Same“. Na albumie finalnie nie znalazły się wydane uprzednio single “Crying in the Club” i “I Have Questions” oraz nagrane z Quavo “OMG“.

Wśród osób, które pracowały przy tworzeniu krążka znalazło się wiele znanych nazwisk, w tym m.in. Skrillex, Ali Tamposi, Andrew Watt, Pharrell Williams, Ryan Tedder, Justin Tranter czy Frank Dukes. Camila Cabello zapowiadając swój pierwszy album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu, a ponadto  wyznała, że czuje wielki ciężar odpowiedzialności za jego muzyczny poziom.

Wiesz, masz tylko jedną szansę, aby stworzyć swój debiutancki album, a w tym momencie mamy tak dużo gotowych piosenek, które mi się podobają. Znasz te albumy, na których znajdziesz piosenki, które nie są tak dobre jak single. Ja chcę, aby każdy utwór był godny bycia singlem.” stwierdziła wokalistka.

Przez proces prób i błędów napisałam wystarczająco dużo gotowych piosenek, aby powiedzieć: Ok, to jestem ja. To brzmi jak ja i tylko ja, to oddziela mnie od tego, co robią inni ludzie. Ten album to historia mojej podróży z ciemności do światła, z czasów kiedy była zagubiona do momentu, w którym odnalazłam siebie’. ” dodała w jednym ze swoich wywiadów Camila.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s