Ariana Grande new album sneak peak

Ariana Grande od ponad roku intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki, czyli wydane w maju ubiegłego roku “Dangerous Woman“, wyprodukował przeboje takie jak “Side to Side” oraz “Into You“. Amerykańska gwiazda jakiś czas temu potwierdziła na swoich mediach społecznościowych, że jest w trakcie prac nad swoim czwartym longplay’em.

Ariana na zakończenie roku 2017 postanowiła opublikować na swoim Instagramie filmik ze studia nagraniowego. W trakcie materiału słychać fragment nieopublikowanego jeszcze utworu 24-latki. Nagranie znajdziecie poniżej.

Warto przypomnieć, iż jednym z producentów zaangażowanych w prace nad czwartym studyjnym albumem Ariany Grande jest Pharrell. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów 44-letni amerykański producent muzyczny wyznał, że nowy projekt Grande jest niesamowity.

No cóż, nagrania Ariany Grande są niesamowite. Rzeczy, które ma do powiedzenia na tym albumie – to całkiem inny poziom. Jej płyta jest nieprawdopodobna.” stwierdził Pharrell.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s